Apie mus

UAB “GT Transport”

Lietuvos kapitalo įmonė. Įkurta 2012-03-02 nuo to laiko įmonė tolygiai vysto savo veiklą, nuolatos plėsdama ją. Įmonė nebijo rinkos pokyčių, o iššūkius priima kaip tobulėjimo galimybę. Pagrindinės veiklos kryptys yra šios:

Nors įmonė yra palyginus jauna, per savo gyvavimo laikotarpį sugebėjome užmegsti glaudžius, draugiškus ir patikimus ryšus su partneriais. Šiandien galime džiaugtis, kad mūsų pajėgomis ir pastangomis puoselėjame Klaipėdos rajono savivaldybė administracijos bei Klaipėdos miesto savivaldybės teritoriją. Gargždų mieste 2018 metais buvo įrengtos tvorelės, pastatyti suoliukai, o net nuo 2012 metų užsiimame medžių genėjimu ir pjovimu, žolės šienavimu bei bešeimininkių šiūkšlių vežimu.

Esame užsirekomendavę save tik iš teigiamos pusės – jeigu imamės darbo – jį atliekame atsakigai, patikimai ir nepirekaištingai.

Esame socialiai atsakinga įmonė.

Kasmet Dalyvaujame Klaipėdos rajono savivaldybės rengiamoje akcijoje “Darom” bei kiekvienai metais neatlygintinai surenkame ir išvežame Gargždų miesto gyventojų nupuoštas eglutes. Mums rūpi ateities kartos – kiek leidžia galimybės stengiamės paremti juos.

Didžiausias mūsų turtas ir vertybė yra žmogiškasis kapitalas. Dėka šios patikimos komandos ir įgytos patirties esame pelnę stambių partnerių pasitikėjimą

Labai vertiname ir gerbiame savo darbuotojus. Didelį dėmesį skiriame jų darbo saugai, kvalifikacijos kėlimui bei prischologiniai būsenai.

2018 metų pabaigoje sėkminai buvome sertifikuoti bendros Lietuvos – Vokietijos įmonės UAB „TUV UOLEKTIS“.

Įgijome šiuos sertifikatus:

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis
error: Turinys apsaugotas, kopijuoti draudžiama!