Nekilnojamojo turto nuoma

Nekilnojamojo turto nuoma – Kastyčio g. 14 Gargždai 

Gargždai, Kastyčio g. 14 nuomojamas, nenaujas beveik 320 kv. m. pastatas.
Šiame pastate galima vykdyti bet kokią komercinę veiklą. Pastatas saugomas apsaugos tarnybos, įvestas internetas.
Lokacinė vieta gana patraukli – Gargždų miesto centras. Patogus privažiavimas, greta yra vaikų darželis, dvi mokyklos, turgus.
Šiuo metu pastate veikia sporto klubas, teikiamos grožio ir sveikatos paslaugos bei vyksta vaikų edukacijos užsiėmimai.

Planuojama pastato renovacija, po kurios bus iškeltas 3-čias pastato aukštas, pastato plotas padidės iki 820 kv. m., modernizuotas apšiltinimas, įrengta saulės elektrinė. Įrengtos erdvios, jaukios, šviesios ir šiltos patalpos.
Dėl nuomos kainos ir kitų klausimų prašome kreiptis telefonu:

Nekilnojamojo turto nuoma – Vėjų g. 23 Svencelė

Nuomojamas namas prie Kuršių marių, Svencelėje, kur prabanga ir gamtos grožis susilieja į tobulą harmoniją. Šis 160,4 kv.m., 2022 m. pabaigos statybos namas, pasižymi moderniu dizainu, aukštomis lubomis ir šildomomis grindimis, garantuojančiomis komfortą visus metus. Su keturiais kambariais ir dviejų aukštų išplanavimu, jame yra viskas, ko reikia Jūsų prabangiam poilsiui. Įsikūręs tiesiogiai prie vandens, su privačia karantine, šis namas suteikia unikalią galimybę mėgautis jūrinių pramogų patogumais tiesiai nuo savo kiemo. Pirmame aukšte rasite atvirą svetainę su virtuve ir SPA zoną su pirtimi – idealiam atsipalaidavimui. Antrame aukšte – erdvūs miegamieji, užtikrinantys asmeninę erdvę ir ramybę. Šis namas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina prabangą, privatumą ir nori ilsėtis gamtos apsuptyje, su galimybe kasdien mėgautis įspūdingais Kuršių marių ir Neringos kopų vaizdais.

Dėl nuomos kainos ir kitų klausimų prašome kreiptis telefonu: